NAJNOWSZE ODCINKI PODCASTU:

#4 Jak schudnąć ponad 20 kilogramów jedząc słodycze? – historia Dominiki

W 4. odcinku mojego podcastu rozmawiam z moją pacjetnką Dominiką, która ma na swoim koncie mnóstwo prób odchudzania, różnych diet czy głodówek. Dominika była przekonana, że już nigdy nie uda się jej schudnąć, a tymczasem zrzuciła już ponad 20 kilogramów… (uwaga!) jedząc słodycze!
W tym odcinku odpowiada o tym: jak pożegnać nadmierną wagę po wielu nieudanych dietach i restrykcjach, jakie diety stosowała i które z nich naprawdę działały w jaki sposób wyrwać się z błędnego koła chudnięcia i tycia, dlaczego dopiero teraz jest w stanie wytrwać na diecie, jak zmieniło się jej podejście do odchudzania i diety, jak powstrzymać się od zjadania całej tabliczki czekolady, co najbardziej ułatwiło jej odchudzanie, w jaki sposób zacząć skuteczny proces zmian i w nim wytrwać, jak dopasować jadłospis do siebie i chudnąć, dlaczego plan żywieniowy jest znacznie prostszy w stosowaniu niż sztywno rozpisany jadłospis.

Czytaj więcej »

#3 Jak przeżyć święta bez dodatkowych kilogramów i wyrzutów sumienia?

W tym odcinku zdradzę Ci jak przeżyć święta bez dodatkowych kg i dręczących wyrzutów sumienia oraz jak asertywnie odpowiadać na komentarze innych na temat Twojego wyglądu czy jedzenia, które tak często pojawiają się przy świątecznym stole.Dowiesz się jak nie odmawiać sobie wszystkich świątecznych przysmaków i jednocześnie uniknąć drastycznych konsekwencji, jak nie doprowadzić do nieprzyjemnego uczucia przejedzenia oraz jak uwolnić się od ciągłego myślenia o jedzeniu. Poznasz też sposoby na to by nie sięgać po kolejne ciasteczko co 10 minut.

Czytaj więcej »

#2 Czy odczuwanie głodu oznacza, że chudnę?

Głód – niby każdy z nas nieraz go doświadczył, ale czy zawsze potrafimy go rozpoznać? Jak odróżnić głód od zachcianki? Dlaczego właściwie odczuwamy głód? Czy odczuwanie głodu to oznaka, że zaczynamy chudnąć? Tego wszystkiego dowiesz się z drugiego odcinka mojego podcastu.

Czytaj więcej »

#1 Czemu tak trudno zapanować nad podjadaniem?

Jednym z głównych problemów związanych z odżywianiem jest podjadanie. Ciągłe sięganie do lodówki, jedzenie podczas oglądania filmu czy nieumiejętność odmówienia czekolady, którą częstuje nas koleżanka z pracy to tylko niektóre przykłady trudności, z którymi nie możemy sobie poradzić. Dlaczego tak często nie potrafimy nad nim zapanować? Czy podjadanie jest przyczyną nadprogramowych kilogramów? Czy sięganie po zdrowsze przekąski to dobre rozwiązanie? Tego dowiesz się z pierwszego odcinka mojego podcastu.

Czytaj więcej »

Media

Kontakt

Zdrowie na widelcu, Michalina Wala, Logo, www.zdrowie-na-widelcu.pl