Zdrowie na widelcu

#5 Od tabliczki czekolady do -20kg na wadze – historia Sabiny

#5 Od tabliczki czekolady do -20kg na wadze – historia Sabiny

W 5. odcinku mojego podcastu rozmiawiam z moją pacjentką Sabiną - mamą dwójki dzieci, która ma głowie cały dom i bardzo mało czasu dla siebie. Sabina uwielbia słodycze, więc zjedzenie dużej tabliczki czekolady nie było do tej pory żadnym wyzwaniem. Jak w takim razie odzyskałą kontrolę nad słodyczami i schudła 20kg? Opowiada o tym podczas naszej rozmowy. Z odcinka dowiesz się także: - jakie były jej największe obawy związane z dietą i które z nich się sprawdziły - jaką rolę pełniły słodycze w życiu Sabiny - jak ogarnąć odchudzanie będąc mamą dwójki dzieci, która ma na głowie cały dom - czy wspólne odchudzanie z bliską osobą pomaga czy przeszkadza w osiąganiu celu - jak udało się jej zamienić dużą tabliczkę czekolady na 1 rządek jak zmieniło się jej postrzeganie diety i podejście do jedzenia

Cześć!

Nazywam się Michasia Wala. 

Jestem psychodietetykiem i dietetykiem klinicznym z wykształcenia i z zamiłowania. 

Pomagam wyjść z błędnego koła odchudzania osobom, które po wielu nieskutecznych próbach chcą raz na zawsze pozbyć się dodatkowych kilogramów i naprawić popsute relacje z jedzeniem. 

Pokażę Ci jak zmienić nawyki żywieniowe i schudnąć dzięki zmianie podejścia do żywienia, bez stosowania restrykcyjnych diet oraz kurczowego trzymania się ściśle rozpisanego jadłospisu, tak byś mogła jeść intuicyjnie. 

Jeżeli masz już dość ciągłego bycia na diecie, słodycze są Twoją prawdziwą zmorą, a zdrowe odżywianie zawsze kończyło się na obietnicy „od jutra” – to świetnie trafiłaś!