Zdrowie na widelcu

Poznajmy się trochę bliżej...

Wiem jak to jest...

Nie czuć się dobrze w swoim ciele. Przez dużą część swojego życia dręczyły mnie nadprogramowe kilogramy, których nie potrafiłam się pozbyć. Do tego dochodziły nieprzyjemne komentarze rówieśników czy rodziny, przez co miałam ogromne kompleksy. Wiedziałam, że dieta totalnie nie jest dla mnie, bo na samą myśl o sałatkach robiło mi się słabo. Rzucałam więc sobie wyzwania, w których postanawiałam przez cały miesiąc lub dłużej nie jeść słodyczy, choć tak naprawdę… uwielbiałam je, więc szybko do nich wracałam. 

W tygodniu jakoś udawało się trzymać „czystą michę”, ale jedzenie w weekendy wpędzało mnie w ogromne poczucie winy. Nakładałam na siebie presję codziennych, bardzo intensywnych treningów, nawet o 23:00 czy podczas wakacyjnych wyjazdów, a jeśli ich nie zrobiłam, czułam, że jestem beznadziejna… 

Pojawiła się nieprawidłowa relacja z jedzeniem, które stało się dla mnie nagrodą lub karą. Na szczęście w tym momencie pojawiła się moja nowa pasja – psychodietetyka, która uświadomiła mi, że zdrowie to nie tylko idealne posiłki i treningi, ale też zdrowa głowa, która nie może cierpieć przez ciągłe zakazy i nakazy. 

Nowa pasja zaprowadziła mnie na studia licencjackie z dietetyki klinicznej a później magisterskie i podyplomowe z psychodietetyki.

Pasja, która przerodziła się w pracę…

I tak o to jestem psychodietetykiem i dietetykiem klinicznym.
Pomagam wyjść z błędnego koła odchudzania i naprawić relacje z jedzeniem.

Zajmuję się zmianą nawyków żywieniowych, pomagam zrozumieć towarzyszące Ci zachowania żywieniowe i przekonania na temat jedzenia, a także uczę jak jeść zdrowo i chudnąć nie będąc na diecie!

Od 7 lat prowadzę współprace indywidualne, podczas których dzielę się swoją wiedzą i doświadczeniem. Dzięki zdobytej podczas studiów wiedzy dbam o to aby jedzenie poprawiało Twój stan zdrowia, samopoczucie, komfort psychiczny oraz wyniki badań laboratoryjnych. 

Moja droga do zdrowego odżywiania i PRAWIDŁOWEJ relacji z jedzeniem trwała wiele lat. Pozwól, że skrócę Ci tę drogę, a Ty unikniesz wielu błędów, które ja wcześniej musiałam popełnić. Wspólnie znajdziemy najlepszy dla Ciebie sposób na zdrow(sz)y styl życia, w którym nauczysz się jak odnaleźć balans między idealną dietą, a całkowitą rozpustą i nakarmisz nie tylko swoje ciało, ale również głowę. 

Moja misja?

UWOLNIĆ CIĘ OD DIETY. 

Chcę pomóc Ci schudnąć, bez stosowania kolejnej diety, odzyskać kontrolę i naprawić relację z jedzeniem.

Błędne przekonania na temat jedzenia, tkwienie w „kulturze diet” i podążanie za kanonem piękna powodują, że stawiasz sobie nierealistyczne cele, brakuje Ci poczucia skuteczności, stosujesz wiele restrykcji, a w konsekwencji czujesz frustrację iii… wracasz do rzeczywistości sprzed diety.  

Chcę żebyś dzięki naszej współpracy odkryła źródło swoich problemów z jedzeniem, a za sprawą stopniowych zmian pozbyła się dodatkowych kilogramów na stałe!, nauczysz się odżywiać zgodnie ze swoimi możliwościami, zbudujesz świadomość, samodzielność i zaufanie do siebie w kwestii jedzenia. Kalorie przestaną w końcu kierować Twoim życiem, a Ty odzyskasz spokój i UWOLNISZ SIĘ OD DIETY.

90% moich pacjentek to kobiety, które przez całe życie są na diecie.

Jednak zgłaszając się do mnie postanowiły, że chcą, by tym razem było inaczej. 

Pacjentów
0 +
Doświadczenia
0 LAT
Satysfakcji
0 %

Pomogłam ponad 300 osobom uwolnić się od diet.

O tym jak przebiegała współpraca możesz poczytać poniżej:

Co mnie wyróżnia?

Moje podejście do diety jest bardzo elastyczne – NIE MUSISZ stosować restrykcyjnych, rozpisanych co do grama diet by uzyskać upragniony efekt. Chcę nauczyć Cię jeść intuicyjnie! Chcesz móc pozwolić sobie na naleśniki czy pizzę? Nie ma problemu!


Pyszne, odpowiednio doprawione, nieskomplikowane dania to zdecydowanie to co lubię! Mimo wielkiej pasji do gotowania w kuchni cenie sobie prostotę. Wiem jak trudno wygospodarować czas na gotowanie, dlatego bazuję na szybkich, prostych i smacznych przepisach, a potrzebne składniki znajdziesz w pobliskim markecie!


Pacjenci znają mnie jako dietetyka z psychologicznym zacięciem – zależy mi na tym, by wspólnie odnaleźć w Tobie zasoby, które pozwolą Ci dokonać trwałych zmian i realne wesprą w trudniejszych chwilach.

Nie polecę Ci detoxu, diety sokowej, czy innych „cudownych diet”, które NIE DZIAŁAJĄ, a tylko negatywnie odbijają się na Twoim zdrowiu. Nie dostaniesz też listy „magicznych” suplementów, które w większości odchudzą tylko Twój portfel. 
Swoją wiedzę opieram na najnowszych badaniach naukowych, specjalistycznej literaturze, którą poznałam na studiach oraz kilkuletniej praktyce, więc możesz spać spokojnie – usłyszysz tylko sprawdzone, rzetelne informacje i zalecenia.

Podczas współpracy kładę nacisk na edukację żywieniową oraz dobre poznanie siebie, swoich nawyków i potrzeb, dlatego zamiast rozpisanej co do grama diety otrzymasz ode mnie dawkę wiedzy i narzędzi by:
Odzyskać kontrolę nad jedzeniem
Trwale schudnąć, bez efektu jo-jo
Zapanować nad jedzeniem słodyczy
Skończyć z podjadaniem
pozbyć się objadania
zacząć jeść intuicyjnie, bez liczenia kalorii i ważenia każdego produktu
pozbyć się poczucia winy przez to co i ile zjadłaś
Przestać zajadać stres i trudne emocje
Nauczyć się jeść bez sztywnego jadłospisu

Moje wykształcenie

dietetyk kliniczny

studia licencjackie - Śląski Uniwersytet Medyczny w Katowicach

psychodietetyk

studia magisterskie - Śląska Wyższa Szkoła Medyczna w Katowicach

psychodietetyk

studia podyplomowe - Wyższa Szkoła Bankowa w Gdańsku

Jeżeli czujesz, że potrzebujesz wsparcia by uporać się z dręczącymi Cię problemami sprawdź jak mogę Ci pomóc oraz jak może wyglądać nasza współpraca: