Zdrowie na widelcu

#3 Jak przeżyć święta bez dodatkowych kilogramów i wyrzutów sumienia?

#3 Jak przeżyć święta bez dodatkowych kilogramów i wyrzutów sumienia?

W tym odcinku zdradzę Ci jak przeżyć święta bez dodatkowych kg i dręczących wyrzutów sumienia oraz jak asertywnie odpowiadać na komentarze innych na temat Twojego wyglądu czy jedzenia, które tak często pojawiają się przy świątecznym stole.Dowiesz się jak nie odmawiać sobie wszystkich świątecznych przysmaków i jednocześnie uniknąć drastycznych konsekwencji, jak nie doprowadzić do nieprzyjemnego uczucia przejedzenia oraz jak uwolnić się od ciągłego myślenia o jedzeniu. Poznasz też sposoby na to by nie sięgać po kolejne ciasteczko co 10 minut.

Cześć!

Nazywam się Michasia Wala. 

Jestem psychodietetykiem i dietetykiem klinicznym z wykształcenia i z zamiłowania. 

Pomagam wyjść z błędnego koła odchudzania osobom, które po wielu nieskutecznych próbach chcą raz na zawsze pozbyć się dodatkowych kilogramów i naprawić popsute relacje z jedzeniem. 

Pokażę Ci jak zmienić nawyki żywieniowe i schudnąć dzięki zmianie podejścia do żywienia, bez stosowania restrykcyjnych diet oraz kurczowego trzymania się ściśle rozpisanego jadłospisu, tak byś mogła jeść intuicyjnie. 

Jeżeli masz już dość ciągłego bycia na diecie, słodycze są Twoją prawdziwą zmorą, a zdrowe odżywianie zawsze kończyło się na obietnicy „od jutra” – to świetnie trafiłaś!