Zdrowie na widelcu

#1 Czemu tak trudno zapanować nad podjadaniem?

#1 Czemu tak trudno zapanować nad podjadaniem?

Jednym z głównych problemów związanych z odżywianiem jest podjadanie. Ciągłe sięganie do lodówki, jedzenie podczas oglądania filmu czy nieumiejętność odmówienia czekolady, którą częstuje nas koleżanka z pracy to tylko niektóre przykłady trudności, z którymi nie możemy sobie poradzić. Dlaczego tak często nie potrafimy nad nim zapanować? Czy podjadanie jest przyczyną nadprogramowych kilogramów? Czy sięganie po zdrowsze przekąski to dobre rozwiązanie? Tego dowiesz się z pierwszego odcinka mojego podcastu.

Cześć!

Nazywam się Michasia Wala. 

Jestem psychodietetykiem i dietetykiem klinicznym z wykształcenia i z zamiłowania. 

Pomagam wyjść z błędnego koła odchudzania osobom, które po wielu nieskutecznych próbach chcą raz na zawsze pozbyć się dodatkowych kilogramów i naprawić popsute relacje z jedzeniem. 

Pokażę Ci jak zmienić nawyki żywieniowe i schudnąć dzięki zmianie podejścia do żywienia, bez stosowania restrykcyjnych diet oraz kurczowego trzymania się ściśle rozpisanego jadłospisu, tak byś mogła jeść intuicyjnie. 

Jeżeli masz już dość ciągłego bycia na diecie, słodycze są Twoją prawdziwą zmorą, a zdrowe odżywianie zawsze kończyło się na obietnicy „od jutra” – to świetnie trafiłaś!