Zdrowie na widelcu

#4 Jak schudnąć ponad 20 kilogramów jedząc słodycze? – historia Dominiki

#4 Jak schudnąć ponad 20 kilogramów jedząc słodycze? – historia Dominiki

W 4. odcinku mojego podcastu rozmawiam z moją pacjetnką Dominiką, która ma na swoim koncie mnóstwo prób odchudzania, różnych diet czy głodówek. Dominika była przekonana, że już nigdy nie uda się jej schudnąć, a tymczasem zrzuciła już ponad 20 kilogramów... (uwaga!) jedząc słodycze! W tym odcinku odpowiada o tym: jak pożegnać nadmierną wagę po wielu nieudanych dietach i restrykcjach, jakie diety stosowała i które z nich naprawdę działały w jaki sposób wyrwać się z błędnego koła chudnięcia i tycia, dlaczego dopiero teraz jest w stanie wytrwać na diecie, jak zmieniło się jej podejście do odchudzania i diety, jak powstrzymać się od zjadania całej tabliczki czekolady, co najbardziej ułatwiło jej odchudzanie, w jaki sposób zacząć skuteczny proces zmian i w nim wytrwać, jak dopasować jadłospis do siebie i chudnąć, dlaczego plan żywieniowy jest znacznie prostszy w stosowaniu niż sztywno rozpisany jadłospis.

Cześć!

Nazywam się Michasia Wala. 

Jestem psychodietetykiem i dietetykiem klinicznym z wykształcenia i z zamiłowania. 

Pomagam wyjść z błędnego koła odchudzania osobom, które po wielu nieskutecznych próbach chcą raz na zawsze pozbyć się dodatkowych kilogramów i naprawić popsute relacje z jedzeniem. 

Pokażę Ci jak zmienić nawyki żywieniowe i schudnąć dzięki zmianie podejścia do żywienia, bez stosowania restrykcyjnych diet oraz kurczowego trzymania się ściśle rozpisanego jadłospisu, tak byś mogła jeść intuicyjnie. 

Jeżeli masz już dość ciągłego bycia na diecie, słodycze są Twoją prawdziwą zmorą, a zdrowe odżywianie zawsze kończyło się na obietnicy „od jutra” – to świetnie trafiłaś!